İphone Termal Kamera

Flir_oneAkıllı telefonlarla yapılabileceklere her gün yeni bir şey ekleniyor.  POS cihazı olarak dahi kullanılabilen akıllı telefonlar FLIR ONE‘la artık termal kameraya da dönüşebiliyor.

Güvenlik amacıyla kullanılan termal kameraların günlük hayatta kullanılmasının nasıl sorunlar doğurabileceği sorusunu bir kenara bırakırsak, ürün kulaklara aslında ilginç geliyor. Özellikle kamp kurmayı sevenlerin ilk alacağı ürünler arasında yer alan ‘kılıf’, 100 metreye kadar insan ve hayvanların sıcaklık düzeylerini görüntüleyebiliyor.

FLIR ONE’ın dikkat çeken özellikleri arasında termal kameralardaki gibi sıcaklık derecelerini renklendirmenin haricinde rakamsal değerini sunması da geliyor. Bu kadar küçük cihazın kullanışlılığı ve özellikleri ilgiyi artıracak gibi görünüyor.

Cihazın temel işlevi dışında sosyal paylaşımını da düşünen FLIR, kullanıcıların kamerayla çektikleri fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşabilmesini sağlamış. Cihazın ana işlevi dışında yazılım geliştiriciler için de çözümler sunmayı planlayan şirket, böylece yeni uygulamalarla ürünün kullanımını geliştirmeyi hedefliyor.

FİYAT BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ